Kontakt oss

Våre medarbeidere er ivrige og kreative i jobben sin. Med felles mål og verdier inspirerer vi hverandre til å stadig bli bedre.

Agnes Berntsen

Hotelldirektør
Direkte tlf: 37 25 00 60
agnes@strandhotelfevik.no

Anja Beisland

Hotellsjef
Direkte tlf: 37 25 00 61
anja@strandhotelfevik.no

Lisbeth Lund

Salgsansvarlig kurs & konferanse
Direkte tlf: 37 25 00 62
lisbeth@strandhotelfevik.no

Sara Portincasa

Driftsleder Restaurant/ Weddingplanner.
Direkte tlf: 37 25 00 59
sara@strandhotelfevik.no

Ida B. Svenningsen

Kursansvarlig
Direkte tlf: 37 25 00 54
ida@strandhotelfevik.no

Kjell Hansen

Kjøkkensjef
Direkte tlf: 37 25 00 48
kjell@strandhotelfevik.no

Resepsjonen

Resepsjon & Booking
Direkte tlf: 37 25 00 00
booking@strandhotelfevik.no

De Historiske Hotel og Spisesteder Miljøfyrtårn Historic Hotels Worldwide Classic Norway Hotels

Design og utvikling av Innoventi